קבוצת תדיראן – מזגנים

קבוצת תדיראן הינה אחת החברות הגדולות, הוותיקות והמובילות בתחומה בארץ. החברה הוקמה עוד בשנת 1962 והחלה דרכה בייצור ומכירת מזגנים. כיום קבוצת תדיראן מקיפה מגוון גדול של חברות ועסקים וממשיכה לנסוק קדימה.

קבוצת תדיראן – היסטוריה

קבוצת תדיראן מלווה את המדינה יותר מארבעים שנה. היא מזוהה בקרב הציבור בארץ כשם נרדף להצלחה ישראלית כחול-לבן  וכמקור לגאווה לאומית. הקבוצה הוקמה בעקבות מיזוג של מפעל אלקטרוניקה "תדיר" ומפעל סוללות "ראן" ובתחילה הייתה בבעלות קבוצת כור ומשרד הביטחון. בשנת 1969 שליש מקבוצת תדיראן עבר לידי החברה האמריקאית ג'נרל טלפון. כבר בתחילת דרכה הובילה קבוצת תדיראן את ענף הטכנולוגיה התעשייתית בארץ, ועם השנים הקימה חברות רבות שהתמחו בייצור מוצרים כמו ציוד רפואי ומוצרי צריכה שונים. לאורך תקופה ארוכה הקבוצה גדלה והתרחבה, וחלק מחברות הבת שלה נמכרו לבעלים אחרים אך המשיכו להחזיק בשם המותג תדיראן.

קבוצת תדיראן – חברה עם ערכים

קבוצת תדיראן היוותה ומהווה חלק חשוב בתעשייה יצרנית ורווחית במדינת ישראל. הקבוצה פיתחה את תחום מוצרי החשמל  והאלקטרוניקה והתרחבה מעבר לגבולות המדינה, תוך הקמת סניפים רבים במדינות העולם. תדיראן  חרטה על דגלה את המחויבות לייצור מוצרי צריכה איכותיים, ביחד עם אחריות ואמינות. כידוע, קבוצת תדיראן היא חברה המביאה כבוד והצלחה למדינה בקני מידה בינלאומיים, ומהווה מקור השראה וחיקוי להרבה חברות טכנולוגיות שקמו בעקבותיה בארץ כמודל תעשייתי ישראלי נכון וריווחי. על כך יכולים להעיד מיליוני לקוחות מרוצים בארץ ובעולם כולו.

קבוצת תדיראן ואיכות הסביבה

בנוסף על הערכים הטובים והישנים של הקבוצה, תדיראן הינה חברה הממשיכה להתעדכן, להשתנות ולהתקדם בהתאם למתרחש בארץ ובעולם. תפיסה עכשווית זו באה לידי ביטוי, בין היתר, במחלקה מיוחדת של הקבוצה המוצאת פתרונות עדכניים בתחום הסביבתי.

קבוצת תדיראן מאמינה בתעשייה החוסכת באנרגיה והשומרת על סביבה ירוקה ובריאה, ובתוך כך ממשיכה לייצר מוצרי חשמל ואלקטרוניקה אמינים, איכותיים וחסכניים בחשמל שהינם גם ידידותיים לסביבה. כאשר אנו קונים מוצר של קבוצת תדיראן אנו יכולים להיות סמוכים ובטוחים שאנו מצויים בידיים טובות שאכפת להן מאיתנו ומהסביבה שלנו.

קבוצת תדיראן – מוצרים

קבוצת תדיראן פיתחה, ייצרה ומכרה במהלך עשרות שנות קיומה מוצרי חשמל ואלקטרוניקה רבים ומגוונים. בניהם ניתן למצוא קולטי שמש, מכשירי מיקרוגל, מערכות פיקוד, מוצרי תקשורת שונים, תנורים ועוד. יש לציין כי עבור כל מוצר קיימת מחלקה נפרדת המנהלת אותו. אחד התחומים המרכזיים עימו קבוצת תדיראן מזוהה הוא תחום המזגנים והמקררים.

תדיראן הקימה את מפעל המקררים הראשון שלה בעפולה ומאז התמקצעה רבות והתמחתה בתחום. כיום תדיראן הינה אחת מיצרניות המקררים הגדולות במדינה ומייצרת מגוון גדול של מקררים איכותיים ואמינים.

קבוצת תדיראן – מזגנים

קבוצת תדיראן היא מיצרניות המזגנים הוותיקות, הגדולות, הטובות והאמינות בארץ, ולמעשה מייצרת רק מזגנים איכותיים. לתדיראן רפרטואר גדול ומגוון של מזגנים, כדוגמת מזגני ריצפה, מזגנים מרכזיים, מזגן עילי ומזגני מיני. היא גם משווקת מזגנים העובדים בטכנולוגיית אינוונטר החדישה. למרות שקבוצת תדיראן מייצרת רק מזגנים איכותיים ואמינים, היא משווקת אותם לצרכן הישראלי במחירים השווים לכל נפש. במיוחד ניתן להצביע על הליין המוכר של מזגני אמקור השייכים לקבוצת תדיראן. הקבוצה גם מספקת שירותי תיקון על ידי טכנאים של החברה, ולא על ידי מפעילים חיצוניים כמקובל במקומות אחרים.

כיום קבוצת תדיראן מהווה קונצרן ענק ומשגשג בשוק המקומי והעולמי. היא בעלת המותג אמקור ובנוסף יבואנית של חברות ומותגים רבים כמו טושיבה וקרייר. קבוצת תדיראן עוסקת גם בפיתוח טכנולוגיות מתקדמות וחדישות הבאות לידי ביטוי במוצרי החשמל והאלקטרוניקה שלה, ולכן מספקת ללקוחותיה מוצרים ושירותים ברמות האמינות, הבטיחות והאיכות הגבוהות ביותר.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *