הקלטת שיחות – כלב השמירה של איכות החיים והזכויות הכלכליות של כולנו!

אין אחד שלא מסכים עם העובדה כי קשה לחיות במדינה שלנו, ונדמה כי מעשור לעשור, משנה לשנה, מממשלה לממשלה המצב נהיה עגום וסקטורים רבים בחברה הישראלית נפגעים באופן שיטתי.

לא צריך להיות גאון פיננסי, ומספיק גם להיות גם אדם מן השורה כדי להבין כי בכל תחומי החיים ניכרת עלייה משמעותית – במיסים כלל ארציים ובתשלומים מונציפלים, בתחומי הנדל"ן, מזון ותברואה, דלק, ביגוד ומה לא בעצם?

בחלק גדול מדובר בזכויות בסיסיות של הזכות לכבוד של כל אדם באשר הוא. האפשרות לרכישת קורת גג או דוגמא קיצונית יותר – לקנות אוכל, הינן זכויות בסיסיות שכל אדם צריך אך דומה כי רבים בחברה פשוט לא יכולים לממן לעצמם את אותן זכויות שכבר מזמן הפכו לפריבילגיות בשוק הישראלי.

כיום נדמה כי צריך לעבוד כמה עשורים טובים כדי לקנות דירה למשל, או שכדאי להיוולד למשפחה הנכונה כדי לעלות על מסלול ההצלחה. בעקבות זאת, צעירים רבים מוצאים עצמם נתמכים בהוריהם כלכלית בלית ברירה. בנוסף, מצבים כמו ביקוש אל מול חוסר היצע ותכנון לקוי של המדיניות הממשלתית בטיפוח פתרון הבעיה גורמת לאוזלת יד, וכן רבים לא מצליחים לממש את הצורך הזה.

אך למה לנו להיות פסימים וללכת רחוק מידי? קודם כל ולפני הכל, כדאי לחסוך ולהקטין משמעותית עלויות שונות בהוצאות היומיומיות שלנו. אנו צריכים, פשוטו כמשמעו – להילחם על הזכויות הכלכליות שלנו.

אם נצליח להוריד למשל את דמי הכרטיס המופקעים של כרטיס האשראי שלנו, נתעקש על הורדת מחירי ריביות מוגזמות שהבנק גובה מאיתנו, נדרוש שקיפות מלאה כאשר אנו חותמים על חוזה מסוים, נחליף תוכניות למשתלמות יותר ונעבור בין חברות סלולר שונות – נוכל לחסוך משמעותית ולהגדיל מאוד את הכיס האישי שלנו!

כיצד נשמור על הזכויות שלנו ואיך שירות הקלטת שיחות שייך לעניין?

בבואנו לשמור על התנאים הכלכליים שלנו, מול כל חברה שלא תהיה – ניתקל במהמורות מול נותני השירות במהלך משא ומתן להורדת המחירים. האסטרטגיה בה הם נוהגים לנקוט היא "התשת הלקוח" ובכך מצליחים להשאיר את קופות החברה גדולות, בעוד שלנו מצטמקת.

שירות הקלטת שיחות מהפכני נועד במיוחד עבור אלו שמעוניינים להקליט צד בשיחה ולתעד אותה למטרות שונות, לרוב יהיו אלו מטרות משפטיות.

נתקלים בחוסר צדק מול חברה מסוימת? כשם שהם מקליטים כל שיחה איתכם – הקליטו גם אתם את השיחה למען יראו וייראו, כי אין לדעת מה יוליד יום בזכות אותה הקלטה.

שירות הקלטת שיחות הוקם לשמור קודם כל – עליך!

השירות החדש מאפשר הקלטת שיחה מהירה, באופן הפשוט ביותר שיחה יוצאת, שיחה נכנסת ואפילו מאפשר הקלטת שיחה בחדר. אנו נסביר כאן על קצה המזלג את אופן השימוש בשירות, ולפרטים מלאים ולאופן השימוש תוכלו להיכנס ל-recorder.co.il.

הקלטת שיחה יוצאת מתאפשרת בעזרת הזנת מספר המיועד להקלטה, והקלדת כתובת המייל האישי. לאחר קבלת מספר מיוחד שהופק במיוחד עבורכם, יש לחייג אליו. מרגע תחילת השיחה, היא תוקלט. לבסוף, יתקבל קובץ השמע ישירות למייל האישי שלכם.

הקלטת שיחה נכנסת מתאפשרת כאשר האדם אותו רציתם להקליט התקשר פתאום, בעזרת אופציית מיזוג שיחות תוכלו להקליט את השיחה בקלות וביעילות ולבסוף לקבל את קובץ השמע לכתובת המייל שלכם.

הקלטת שיחה בתוך חדר מתאפשרת בערת הזנת הספרה 1 וכתובת המייל שלכם, לאחר מכן יש להתקשר למס' הייחודי שהתקבל ומרגע המענה – השיחה שלכם תוקלט. יש לדבר כמה שיותר צמוד למכשיר ממנו מבוצעת ההקלטה. כאמור, בסוף השיחה תקבלו את הקובץ למייל.

רוצים לדעת יותר על השירות, תנאי שימוש ואיך זה עובד? כנסו ל-recorder.co.il ושמרו על עצמכם!
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *