ערב גיבוש לעובדי חברה

אחד הדברים החשובים ביותר להחדרת מוטיבציה בעובדים הוא ערבי גיבוש. ערב גיבוש מאפשר לצוות העובדים להתרועע יחד ולהכיר זה את זה מעבר להכרות השטחית היומיומית במשרד. היציאה מכותלי המשרד לאירוע כיפי ומהנה מאפשרת לעובדים להתקרב זה לזה. צוות שכייף לו יחד זה צוות שכייף לו לעבוד יחד. צוות שעובד יחד בכייף זה צוות שעובד באופן יעיל. המשמעות היא רווחים גדלים לחברה.

ישנם כל מיני אפשרויות של צ'ופרים לעובדים, כגון, חופשה שנתית. אך, ההבדל הוא שבחופשה שנתית העובד מבלה עם בני משפחתו. בערב גיבוש או ביום כייף לעובדים, העובדים מבלים יחד ולמדים להכיר זה את זה וליהנות.

ערב גיבוש לעובדים לא רק מעניק מוטיבציה לעובדים אשר מרגישים מוערכים לאור מה שהמעסיק נותן להם, אל הם גם חווים חוויה מהנה שמשותפת להם, אשר את טעמה יחושו עוד זמן רב גם לאחר שיחזרו לכותלי המשרד. ערב גיבוש טוב ומהנה משמעו צוות מרוצה וצוות קרוב. רמת הקרבה הגדולה מעלה את יעילות עבודת הצוות.

אפשרויות לערב גיבוש

קיימות אינספור אפשרויות לעריכת ערב גיבוש. ראשית חשוב להתאים את הערב לסוג האוכלוסייה. במידה ומדובר באוכלוסייה צעירה של בני עשרים ושלושים, אזי יש להתאים פעילות לגילאים אלו. כאשר מדובר בצוות מבוגר יותר של ארבעים וחמישים אזי הפעילות תהיה שונה. באם מדובר בצוות של אנשים בעלי משפחות, אפשר לעשות פעילות הקשורה גם לילדים. באם מדובר בצוות מעורב, אזי יש פעילויות שיכולות להתאים לכל מיני גילאים. לרעיונות נוספים – טיפים לארגון אירוע חברה

מיקום הפעילות מאוד חשוב. מצד אחד חשוב שזה לא יהיה רחוק מידי לרוב העובדים. מצד שני, חשוב שזה יהיה מקום מוערך ומכובד, שהעובדים ירגישו שמשקיעים בהם. אפשר פשוט לשאול את העובדים מה הם רוצים. כך, ניתן להרוג שתי ציפורים במכה אחת. העובדים ירגישו שלמעסיק אכפת מהם, עד כדי שהוא גם שואל אותם מה הם היו רוצים. וגם, האפשרויות יצטמצמו מספיק שיהיה אפשר להחליט לפי עלויות ותקציבים.

כשר מדובר בצוות צעיר, אפשר לחשוב על ימי כייף כגון, רכיבה על סוסים, פיינטבול, ערב של פויקה סביב המדורה והיד רחבה. חשוב שהפעילויות יהיו מספיק מעניינות ומסקרנות ואפילו מאתגרות. צוות צעיר רוצה משהו צעיר ומעניין. לעיתים הם יסתפקו בעל האש בפארק, אך בשבילם זה יהיה מעל ומעבר. באם מדובר בצוות מבוגר יותר, אפשר לחשוב על יום בספא מפנק או ערב קונספט משעשע.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *