ההלוואות של כ.א.ל

חברת כ.א.ל- כרטיסי אשראי לישראל, המוחזקת על ידי בנק דיסקונט והבנק הבינלאומי, היא אחת משלוש חברות האשראי הפועלות כיום בישראל (בנוסף ללאומי-קארד ולישראכרט). חברת כ.א.ל מנפיקה כרטיסי אשראי של מספר חברות אשראי בינלאומיות מובילות דרך הבנקים ובאמצעות הנפקה ישירה. כ.א.ל מנפיקה את באופן בלעדי את כרטיסי האשראי של חברת דיינרס בישראל, כרטיסי אשראי של חברת ויזה (ויזה כ.א.ל), וכרטיסי אשראי של מסטרקרד העולמית.

הלוואה בכרטיס אשראי

בתחום ההלוואות משתפת כאל פעולה עם חברת הביטוח הראל, שנכנסה אף היא לתחום מתן ההלוואות והשיקה יחד עם חברת כ.א.ל שירות למתן הלוואות. מחזיקי כרטיס ה"אקטיב" של החברה זכאים למבצעים מיוחדים גם בתחום ההלוואות. בנוסף להצעות שונות בתחום ההלוואות מציעה החברה דרך כרטיס "האקטיב", אפשרויות לבצע חיוב אשראי מתגלגל- כלומר, גלגול חוב האשראי מהחודש הנוכחי לחודש הבא.

מי יכול לקבל הלוואה? מחזיקי כרטיסי האשראי של כ.א.ל, דיינרס, ויזה ומסטרקארד זכאים יכולים לקבל הלוואות דרך כרטיסי האשראי, בין אם הם מחזיקים בכרטיס אשראי בנקאי ובין אם מדובר בכרטיס אשראי חוץ בנקאי. החברה אינה מציעה הלוואות למי שאינו מחזיק בכרטיס אשראי של החברה.

 עבור מחזיקי כרטיס ה"אקטיב" של החברה, קיימת אפשרות נוספת לקבלת הלוואה בתנאים מיוחדים.

גובה ההלוואה: החברה מעמידה הלוואה בגובה של עד ל-30,000 ₪ בהתאם למסגרת האשראי של הלקוח, לסוג הכרטיס בו המחזיק ולמסגרת האשראי הלא מנוצלת שלו. גובה ההלוואה מוגבל עבור מחזיקי כל סוגי הכרטיסים, כולל עבור מחזיקי כרטיס ה"אקטיב". הסכום המינימאלי לקבלת הלוואה עומד על 1,000 ₪.

גובה הריבית: מסלול ההלוואה הרגילה של מחזיקי כרטיסי האשראי של כ.א.ל, נקבע על פי המאפיינים הפיננסיים של מחזיק כרטיס האשראי, כאשר המרווח הממוצע מריבית הפריים בתחילת 2010 עמד על 9.5%.

במסלול ה"אקטיב" נהנים הלווים מריבית של 0% במהלך ששת החודשים הראשונים, אולם לאחר ששת החודשים הראשונים עולה הריבית החודשית לפריים פלוס 1%-1.5%, כלומר, על פי חישוב של הלוואה לשנה, ישלם הלווה 0% עבור ששת החודשים הראשונים ופריים פלוס 6%-9%, עבור ששת החודשים האחרונים. בחישוב שנתי מדובר בפריים פלוס 3%-4.5%.

משך ההלוואה: ההלוואות הרגילות שלא נעשות דרך כרטיס ה"אקטיב" מוגבלות לתקופת זמן של 36 חודשים ולתקופה מינימאלית של 3 חודשים. עבור מחזיקי כרטיס הדיינרס בנטילת הלוואה במסגרת המבצע, תקופת הזמן להחזר ההלוואה ב-0% ריבית הוא 6 חודשים, תוך חיוב בהחזר חודשי מינימאלי של 200 ₪ בחודש. אולם לאחר תום ששת החודשים יכולים הלווים להמשיך ולהחזיר את ההלוואה לאורך תקופה של 36 חודשים על ריבית של הלוואה רגילה.

פירעון מוקדם: בכל מסלולי ההלוואה של חברת כ.א.ל ניתן לבצע פירעון מוקדם בכל מועד בחיי ההלוואה. בנוסף ניתן לשנות את גובה ההחזרים החודשיים ולקבוע בכל חודש את גובה ההחזר הרצוי.

כיצד ניתן לקבל את ההלוואה? ההלוואה ניתנת דרך אתר האינטרנט של החברה, או דרך נציג שירות טלפוני. הכסף יועבר לחשבון הבנק שלושה ימים לאחר מועד הבקשה.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *