משען – רשת הדיור המוגן הגדולה והחזקה בישראל

לרשת משען דיור מוגן בתי דיור איכותיים בפריסה ארצית רחבה, מעל 1,000 עובדים מסורים ומקצועיים וחוסן כלכלי שמציע לדיירים ברשת שקט נפשי וביטחון ברמה שאין שני לה. היתרונות של משען מבחינת חוסנה והביטחון שהיא מקנה לאלפי הדיירים שלה ולאלו שיצטרפו בעתיד נובעים מהיותה הגדולה ביותר בתחום, המנוסה ביותר עם עשרות שנים של פעילות, בעלות חזקה ויציבה ודירוג איכותי של גורמים מקצועיים.

 משען במספרים

רשת דיור מוגן משען היא הגדולה ביותר בישראל מבחינת כמות בתי דיור, מספר דיירים ומספר עובדים, זאת במשך תקופה ארוכה של שנים. הרשת הוקמה בשנת 1931 ומאז פעלה ללא ליאות בתחום הדיור המוגן והפעילות החברתית הן עבור קשישים ועבור היבטים אחרים בהתיישבות בישראל.

  • הרשת מפעילה מערך איכותי של 9 בתי דיור מחיפה ועד באר שבע.
  • משען משרתת כ-4,850 דיירים הנהנים מדי יום מתנאי דיור משובחים, פעילות חברתית עשירה, צוות מסור ונאמן ואיכות חיים ברמה הגבוהה ביותר.
  • הרשת מעסיקה כ-1,200 עובדים החל מתחומי משק הבית ועד אנשי מקצוע במגוון תחומים רלבנטיים לאורח החיים המיוחד והדינמי בבתי הדיור של משען.

חוסן כלכלי לשקט נפשי

אלפי הדיירים בבתי הדיור המוגן של משען יכולים לישון בשקט בלילה כאשר הם יודעים שהמקום בו הם גרים ושעבורו הם משלמים בטוח ויישאר שם על כל התנאים המשובחים שמגיעים איתו ואפילו יותר מכך, הדיירים יודעים כי משען חזקה ובהחלט אפשר להישען עליה ללא חשש. הביטחון והשקט הנפשי האלו הושגו בזכות ולא בחסד, משען איננה רק הרשת הגדולה בתחום הדיור המוגן בישראל אלא היא גם הרשת החזקה ביותר מבחינה כלכלית ומקצועית – זאת בגלל מבנה הבעלות היציב והחזק של הרשת וניהול נכון של כל היבטי הפעילות.

על דיור מוגן משען

מיום הקמתה ועד היום, משען היא רשת בבעלות ההסתדרות, כאשר מאז שנת 1998 הרשת מתמקדת בפתרונות בתי דיור מוגן לצד פעילות חברתית נוספת והיא פועלת תחת ההסתדרות החדשה. העובדה שגוף יציב, חזק ובעל השפעה משמעותית במשק ובפוליטיקה הישראלית כמו ההסתדרות עומד מאחורי רשת משען הופכת אותה לחסונה כל כך מכל היבט אפשרי.

למידע נוסף על חלק מהסניפים: דיור מוגן בתל אביב, דיור מוגן בירושלים, דיור מוגן בחיפה

היבט נוסף וחשוב ביותר לגבי החוסן הכלכלי של משען, חוסן שהוא קריטי עבור ניהול ותפעול ארוך טווח של בתי דיור מוגן, הוא שהרשת רשומה כחברה ללא כוונת רווח (חברה לתועלת הציבור). כך שכל ההכנסות של משען לאחר ניכוי ההוצאות השוטפות מופנות לטובת הדיירים ולטובת צרכי החברה בישראל.

מדובר על יתרון משמעותי כי הדיירים יודעים בוודאות כי משען משקיעה בהם את מירב המשאבים על מנת לשפר באופן תמידי את מערך החיים בבתים ואת איכות החיים, הרשת אינה חייבת להיות רווחית ולכן יכולה לשמור על רמת מחירים נוחה ועל ניהול נטול לחצים שמאפשר לנו להתמקד במה שחשוב באמת – הדיירים שלנו!

הכספים של משען, מעבר להשקעות והוצאות שוטפות, מושקעים באפיקי השקעה סולידיים ביותר, החברה גייסה בעבר הון בהיקף של 200 מיליון ש"ח באמצעות הנפקת אג"ח שלה היו ביקושים גבוהים מאוד.

דירוג איכותי מהגורמים המובילים במשק

עדות נוספת לכך שרשת הדיור המוגן משען היא החזקה ביותר בישראל מבחינת חוסן פיננסי וניהולי ניתן לקבל מדירוגים איכותיים ויציבים לאורך שמן של גורמים מובילים בכלכלה הישראלית. בראש הדירוגים נציין את חברת דן אנד ברדסטריט (D&B), החברה המובילה בישראל ובעולם למידע עסקי.

חברת D&B מציינת מדי שנה כי משען היא הרשת הגדולה בישראל בתחומה וגם זו בעלת החוסן הכלכלי והניהולי היציב והטוב ביותר מבחינת תוצאות ונתונים פיננסיים.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *