לאומי קארד הלוואות

לאומי קארד היא חברת האשראי של בנק לאומי המנפיקה כרטיסי אשראי מקומיים מטעם החברה הישראלית וכרטיסי אשראי בינלאומיים, בעיקר של חברת ויזה. בנוסף מנפיקה לאומי קארד מספר כרטיסי אשראי בלעדיים בישראל של חברות בינלאומיות נוספות, כגון Y-Card ו-Free.

במסגרת שוק ההלוואות מציעה לאומי קארד מספר מסלולים והטבות למחזיקי כרטיס האשראי, כולל הלוואות למטרות שונות, כגון הלוואת לרכישת רכב ליסינג בשיתוף חברת הרץ. לאומי כארד מציעה בנוסף מספר מסלולים לפריסת ההחזרים החודשיים: מסלול הלוואה מאפשרת- דחייה של מועד תחילת ההחזרים ב-12 חודשים, תוך תשלום ריבית גישור בלבד.

סוגי הלוואות חברת לאומי קארד

למי ניתנת ההלוואה? מסלול ה"הלוואה ברגע" של לאומי כארד פתוח  למחזיקי כרטיסי האשראי של החברה, כאשר מחזיקי כרטיס הלאומי כארד זכאים לקבל הטבות שונות. החברה לא מציעה הלוואות עבור מי שאינו מחזיק בכרטיס אשראי של לאומי קארד.

תקופת ההלוואה: ההלוואות הרגילות של לאומי כארד ניתנות לתקופת זמן של 3-36 חודשים. במסגרת הלוואה "מאפשרת", ניתן להתחיל את ההחזר לאחר 12 חודשים ולפרוס אותו על תקופה 36 חודשים נוספים. גם מסלול ההלוואה לרכישת רכב בליסינג מימוני מוגבלת ל-36 חודשים (כנהוג במסלולי הליסינג המימוני).

גובה הסכום: לאומי כארד מציעה הלוואות בסכומים של 2000-50,000 ₪, כאשר גובה ההלוואה נקבע על פי מסגרת האשראי של הלקוח ובהתאם לניתוח פיננסי שמבצע החברה לאחר הגשת הבקשה להלוואה. המחזיקים בכרטיס מולטי כארד, יכולים לקבל הלוואות החל מסכום של 500 ₪, תוך חיוב חודשי מינימאלי של 200 ₪ או 1% ממסגרת האשראי (הגבוה מבינהם).

גובה הריבית: גובה הריבית של ההלוואות משתנה בהתאם למסלול ההלוואה הנבחר בשקלול עם הקריטריונים הפיננסיים של הלווה.

 הריבית השנתית על מסלול ה"הלוואה ברגע" עומדת לאחר הוספת  ריבית הפריים בחישוב של 3.25% (נכון לחודש יולי 2010) 11.9%-14.37%.

הריבית השנתית במסלול "החיוב הקבוע" עומד לאחר הוספת ריבית פריים בשיעור 3.25% על 8.30%-13.52%.

גובה הריבית בהלוואה למימון רכישת רכב עומדת על פריים פלוס 1%. בחישוב על פי ריבית פריים של 3.25%, עומדת הריבית על 4.25%.

המחזיקים בכרטיס מולטי כארד, זכאים להנחה של 0.5% מגובה הריבית השנתית בתמורה לצבירת נקודות.

גובה הריבית המדויק נקבע על ידי שקלול מסלול ההלוואה עם מספר קריטריונים פיננסיים של הלווה, כגון היסטוריית האשראי של אצל החברה, מסגרת האשראי העומדת לרשותו וסוג כרטיס האשראי שהוא מחזיק.

פירעון מוקדם: ניתן לבצע פירעון מודם של כל ההלוואות ללא תשלום קנס, כמו כן מציע לאומי כארד במסלולי ההלוואה השונים אפשרויות לשינוי החזר החודשי, ולבחירה במסלול החזרים קבוע או משתנה.

מסלולי הלוואה המיוחדים של לאומי כארד:

הלוואת מולטי: המחזיקים בכרטיס מולטי כארד זכאים להנחה של 0.5% מגובה הריבית בתמורה לנקודות שצברו.

חיוב קבוע: הלווה יכול לקבוע מראש את סכום החיוב החודשי שלו ולשנותו לפי בחירה. ההחזר החודשי במסלול זה מחויב להיות מעל ל-500 ₪ או 1% ממסגרת האשראי.

הלוואה מאפשרת והלוואה מתחשבת: הלוואות אותן ניתן להתחיל להחזיר מספר חודשים (עד שנה) לאחר נטילתן. עבור תקופת ההשהיה משלם הלווה ריבית גישור עבור הסכום כולו.

חודש חופש: פריסת תשלום האשראי החודשי למספר תשלומים בהתאם לתנאי ההלוואה הרגילים.

מימון לרכישת רכב: הלוואה בצורה של ליסינג מימוני עבור רכבים חדשים מסוג פג'ו או סיטרואן. הלווה משלם 30%  משווי הרכב כמקדמה ופורס תשלומים נוספים עבור 40% משווי הרכב לתשלומים במשך 36 חודשים בהתאם לתנאי ההלוואה. ניתן לקבל שירות דומה עבור ליסינג פרטי.

מידע נוסף:

הלוואות לאומי קארד

אתר החברה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *