חברת ניקיון משרדים

חברת ניקיון משרדים – מה מנקים ועל מה חשוב להקפיד ?

רבים מאיתנו מבלים שעות רבות מחיינו במקום העבודה. אפשר לומר שהמשרד הוא לפעמים הבית השני שלנו, ובכדי להרגיש בו נעים ונוח חשוב לשמור על ניקיון המקום באופן קבוע. משרד נקי ומסודר כראוי משרה עלינו אווירה נינוחה ונעימה, שומר עלינו בריאים ועוזר לבצע את העבודה ביעילות.

ניקוי משרדים – דברים שחשוב לדעת

בעבודה עם חברת ניקיון משרדים חשוב לתדרך את נותני השירות על עבודת הניקוי. יש לתאם עימם מראש תוכנית עבודה הכוללת מטלות יומיומיות קבועות, מטלות שבועיות וחודשיות ומטלות מיוחדות. ככל שתוכנית העבודה תהיה יותר ברורה ומפורטת, כך תצטרכו להתעסק פחות עם בעיות בניקוי המשרד.

ניקיון משרדים מקצועי זה הרבה מעבר לניקיון עצמו: חשוב לדאוג שכל דבר שמנוקה יוחזר בדיוק לאותו המקום שבו הונח, כדי שלא תתחילו את יום העבודה שלכם עם טלפונים בהולים לחברת הניקיון בניסיון לאלתר קלסר אבוד. בנוסף, יש להקפיד על ריקון פחים קבוע ויומיומי ועל מיון הזבל לפחי מחזור המתאימים לו.

ניקוי משרדים – הקפדה על אבק וניקוי שירותים

אבק במשרד מהווה מטרד אסתטי ובעיה בריאותית עבור אנשים רבים – לרבים יש אלרגיה לקרדית האבק. ולכן חשוב להקפיד ולשאוב את השטיחים מידי יום. גם מחברות, קלסרים וספרים נוטים לצבור אבק ויש לנקותם כפעם בשבוע.

אם המשרד שלכם מורכב מחללים גדולים הנוטים לצבור מהר אבק, יש להקפיד לנקות כל יום משטחי עבודה כמו שולחנות, ארונות, מדפים וכדומה. בנוסף, חשוב להקפיד על ניקוי השירותים במשרד מדי יום, ורצוי לנקותם בחומרי ניקוי חזקים מכיוון שאלו מקומות רגישים לחיידקים ולזיהומים. במקרי הצורך אפשר לבקש ניקיון מיוחד של קרדית האבק אשר במקרים מסויימים יכול לשלב הברה בחומרים מיוחדים.

רצוי גם שהמנקה ישלים את מוצרי הצריכה בשירותים כמו נייר טואלט, מגבונים לידיים וסבון. דאגו שהמנקים ינקו היטב את האסלות והכיורים ושיבריקו את המראות, כל זאת מדי יום.

הקפדה על ניקוי המטבח ופינת האוכל

המטבח ופינת האוכל במשרד משמשים אנשים רבים, ולכן הם נוטים להתלכלך במהלך יום העבודה. מכאן שחשוב לנקותם בכל יום. יש לדאוג שמשטחי העבודה והרצפה ינוקו ויישטפו מדי יום בעזרת חומרי ניקוי חזקים, ולהקפיד על ניקוי הכיורים ומשטח השיש.

בנוסף, חשוב לדאוג לניקוי יומיומי של פינת הקפה ומכונות הקפה. יש להקפיד על ניקוי קבוע של המכשירים החשמליים במטבח כגון מקרר, טוסטר, מיקרוגל, מדיח כלים וכדומה. מומלץ לנקות כפעם בשבוע את האבנית מהקומקום החשמלי ומהמי-חם החשמלי. אם יש בכיור כלים חשוב לשטוף אותם, לייבשם ולהחזירם לארון הכלים.

מקצוענות בניקיון

ולסיום ,אחד הדברים הבסיסיים ביותר בניקויו השוטף של המשרד, הוא כמובן שטיפה טובה ויסודית של כל המשרד: חדרים, מסדרונות, שירותים, מטבח וכדומה . יש לנקותו באמצעות חומרי ניקוי חזקים והרבה מים. שטיפת המשרד דואגת לצביון נקי ומסודר במקום העבודה ומשרה ריח נעים במקום. עם זאת, חשוב לוודא שחומרי הניקוי מותאמים למשטחי העבודה השונים ולא יגרמו להם נזק.
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *