השכרת רכב בחו"ל

נוסעים לחו"ל לרגל עסקים או לטיול משפחתי בזמן הקרוב? לאחר שסימנתם לעצמכם את המקומות שמעניינים אתכם במדינה האמורה, בוודאי אתם חושבים כיצד תנועו בה, כשהאופציה של השכרת רכב בחו"ל נשקלת בחיוב.

השכרת רכב מעבר לים אינה מסובכת יתר על המידה, אולם רצוי לשמור על מספר כללים. מחפשים מידע על השכרת רכב בישראל? לחצו כאן

מילת המפתח: בינלאומיות

בעת השכרת רכב בחו"ל, חייבים להצטייד ברישיון נהיגה בינלאומי וכן בכרטיס אשראי בעל תריסר ספרות. הגיל המינימלי להשכרה משתנה בהתאם לחברה, ונע בין 21 ל-25.

מכיוון שהמדובר הוא במדינה זרה, חשוב לוודא כי החברה בה בחרתם היא בינלאומית, וכי היא תהיה זמינה עבורכם 24 שעות ביממה.

השכרה ניתן לעשות מחו"ל, אבל גם בארץ

חברות השכרת רכב רבות פועלות בארץ, ובחירה בשירותיה של אחת מהן היא רעיון טוב בהחלט. לרוב, המחיר יהיה זול יותר, וכן יתאפשר לשכור את הרכב עוד משדה התעופה, דבר שחוסך כסף ומאמצים רבים.

עם זאת, צריך לזכור כי בחלק מהמקרים השכרה משדה התעופה גוררת תשלום מס של כמה עשרות דולרים.

טרם הנסיעה, בדקו עם מה אתם נוסעים

תלונות רבות על חברות השכרת רכב היא גביית תשלומים גבוהים על נזקים ברכב, שחלקם היו קיימים בו עוד טרם הנסיעה. לכן, במעמד ההשכרה חייבים (בנוכחות נציג של החברה) לבחון את הרכב מכל כיוון לאיתור נזקים, לבדוק אם יש בו גלגל חלופי, לראות את מסמכי הרשיון וכו'.

כמובן שחייבים להחזיר את הרכב בשעה היעודה, ללא נזקים ועם מיכל דלק מלא. כל אלה גוררים תופסת תשלום לא נעימה כלל.

בדקו אילו רכבים ניתן לשכור

אחד הצעדים הראשונים בעת ההשכרה הוא לבחור את הקטגוריה של הרכב הרצוי. ניתן לבחור בין רכב משפחתי, רכב שטח וכן הלאה, כאשר המחיר משתנה בהתאם. הבחירה צריכה להיעשות, כמובן, לפי תנאי המסלול ותקנות הנסיעה במדינה.

לאחר בחירת הקטגוריה, יובאו בפניכם כלי הרכב המוצעים במסגרת החברה בקטגוריה מסוימת.

מאיפה מתחילה ההשכרה?

מחירי השכרת הרכב נקבעים גם לפי המקום בו מתחילה הנסיעה. בהקשר הזה, ישנו הבדל ניכר בין שדות תעופה שונים, מדינות שונות וכן הלאה.

ניתן בהחלט לתכנן את המסלול לפי גורמים אלה, כלומר, להתחיל את הנסיעה מהמקום הזול יותר. במידת האפשר נסו לבצעה השוואת מחירי השכרת רכב

נסיעה נעימה ובטוחה!
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *