השוואת מחירים – טיפול טבעי לעיבוי שפתיים

אין צל של ספק ששפתיים עבות נחשבות לחושניות ולסקסיות בכל קנה מידה, מה שמסביר מדוע נשים רבות שלא התברכו בשפתיים כאלה מעוניינות לעבור טיפולים לעיבוי שפתיים. רבות מעמידות דרישה חשובה נוספת, והיא שהטיפולים יהיו טבעיים ככל שאפשר. הן מעוניינות לעבור את הטיפולים המקצועיים ביותר, ורצוי תמורת מחירים נוחים ככל האפשר. 

אז מהן העלויות המאפיינות את שדה המשחק? ואיך אפשר לחסוך בהן? אלו הן שאלות ששואלות את עצמן נשים רבות בשלב מסוים. המדריך הנוכחי ינסה לספק להן תשובות.

הצדדים הטבעיים של עיבוי שפתיים

כשמדברים על טיפול טבעי לעיבוי שפתיים, מתכוונים לטיפול "מלאכותי" הנעשה באמצעות חומרים טבעיים פחות או יותר (וזאת להבדיל מהזרקות סיליקון שהיו נפוצות לפני כמה עשרות שנים). החומר המרכזי בתחום הוא חומצה היאלורונית, על סוגיה השונים, אשר נמצאת באופן טבעי בשפתיים. הטיפולים כאן לא מצריכים הליך כירורגי, אך דורשים הרדמה מקומית של האזור. במהלכם מוחדר החומר למקומות ייעודיים בשפתיים ובחלל השפתיים, במטרה להעניק להם נפח וצדודית.

העלויות עבור הטיפול משתנות בכל מרפאה או קליניקה (כפי שנראה בהמשך), ותלוי גם במצב הנוכחי של השפתיים ובכמות החומר שמעוניינים להזריק לתוכן. מחיר סביר עומד על כ-2,000 ש"ח לכל סמ"ק, ומכאן שהמחיר של הטיפול נע בין כמה אלפי לעשרות אלפי שקלים.

לא חייבים רופא

יש אנשים שמעוניינים שהתהליך של עיבוי שפתיים ייעשה ללא התערבות של גורם רפואי או קוסמטי, מה שאמור להוזיל את העלויות שלו. בשנים האחרונות התווספה אפשרות כזו, והיא מבוססת על רכישת ערכה שמאיצה את ההגדלה הטבעית של השפתיים.

לצורך הגשמת המשימה יש צורך בשני שלבים: בראשון נעשה גירוי של השפתיים וחימצון של הרקמות, שמביאים יחדיו להגדלת הנפח של השפתיים. בשלב השני יוחדר אל השפתיים חומר הלחות, שמספק הגנה לשפתיים ומונע מצב בו הן יתביישו. 

העלויות הדרושות כאן הן נמוכות ביחס לאפשרות של מילוי השפתיים בחומרים הטבעיים, כשבמחיר של כמה אלפי שקלים אפשר לרכוש את הערכה. מנגד, לא כל הערכות המיועדות למטרה החשובה הזו אכן עושות את העבודה היטב. בנוסף לכך הבקרה על התהליך נמוכה כאן ביחס לאפשרות הפנייה לאנשי מקצוע, מה שעלול להביא לשימוש לא נכון שמחולל יותר נזק מאשר גורם לתועלת.

דוגמא נוספת היא רכישה של מעבה שפתיים, שנמכר במדינות שונות ברחבי העולם אבל ניתן לרכישה באמצעות האינטרנט. את המוצר הזה שמים על גבי השפתיים מספר פעמים בשבוע, על פי תנאי השימוש של כל מוצר. הבעיה היא שהיעילות של המוצרים האלה לא בהכרח ידועה, וגם שאין בישראל גורמים שיכולים לספק להם תמיכה.

חשיבותה של השוואת מחירים

כמו בהרבה מאוד תחומים אחרים, גם בשדה המשחק של קוסמטיקה, יש כאן טווח מחירים רחב מאד, עם הבדלים משמעותיים בין מטפלים שונים. התוצאה היא שגם אם מתמקדים בטיפול ספציפי, אי אפשר לדעת מראש כמה הוא יעלה. תחום הקוסמטיקה כיום הוא תחרותי מאד, עם דרישה הולכת וגוברת לטיפולים מהסוג הזה בכל שנה, מספר משמעותי של נותני שירותים וכן הלאה.

אלו הן חדשות טובות ברמה הכללית, אבל כאלה שכן מצריכות מכן מאמצים בדרך למציאת ההצעה האידיאלית והמשתלמת ביותר.

מכאן נובע שאחת הדרכים העיקריות לחסוך בעלות הטיפולים היא פשוט לבצע השוואת מחירים בין מספר מטפלים – סביר מאד להניח שתיתקלו בהצעות שההבדל ביניהן הוא משמעותי מאד, אפילו בעשרות אחוזים. אנחנו לא טוענים כאן שאתם צריכים לבחור מראש בהצעה הזולה ביותר כי מאחוריה עלול להסתתר טיפול שאינו איכותי, אבל שהמחיר בהחלט יכול וצריך להיכנס למשוואת הבחירה, לצד פרמטרים נוספים.

 

אולי יעניין אותך גם:

רפואה קוסמטית מול קוסמטיקאית – ההבדל בשירותים ובעלויות הטיפולים
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *