מאמן כושר אישי למנהלים – יש דבר כזה

עשרים וארבע שעות של עבודה בלתי פוסקת, דאגות ולחצים הם חלק בלתי נפרד מחיי מנהלים בארץ ובעולם. מנהלים רבים מכל התחומים, ובעיקר מנהלים שכירים, משקיעים את כל זמנם בדבר אשר נמצא בראש סדרי העדיפויות אצלם, העבודה. הדאגה להצלחה של פרויקטים מסיטה את תשומת הלב מאחד הפרויקטים החשובים והחיוניים ביותר לאדם בתקופתנו – הפרויקט של שמירה על בריאות לאורך זמן והארכת תוחלת ואיכות החיים.

ברשימת המנויים ה"נעדרים" של חדרי הכושר, לא פלא יהיה לגלות כי אחוז נרחב מהם עובדים כמנהלים בכירים שכירים, או בעלי משרות בכירות אחרות בחברות.   ברור כי שינוי פתאומי באורח החיים אשר יביא אנשים עסוקים-מאוד שלוש פעמים בשבוע לחדר הכושר כבר לא יקרה, אבל מה אם יהיה אפשר להביא את חדר הכושר אליהם עד לפתח המשרד ?  כיום בהחלט ניתן.

מאמן כושר אישי לאימון אישי

שכירת מאמן כושר אישי היא דרך מצוינת להתחיל לעסוק בפעילות גופנית קבועה, בהדרכה מקצועית ובמעקב אישי.  המנהל העסוק, אשר קובע עם המאמן את השעה המדויקת והנוחה לו, יכול להתאים שגרת אימונים התפורה על חייו ומותאמת לעבודתו ובקצב האישי שלו.

יוסי ב', המכהן כדירקטור בשתי חברות גדולות מספר כי ההחלטה לשכור מאמן כושר אישי הייתה מהטובות בחייו. בגיל 20 היה מתאמן בכדורסל ומתחרה בריצה ואילו 20 שנה לאחר מכן, עם 15 ק"ג עודפים ועייפות כרונית, הגיע למסקנה כי הוא חייב למצוא פתרון לבעיה.  לאחר חיפוש הולם ובדיקה מקיפה, שכר מאמן כושר אישי אשר פוגש אותו בשעה 06:00 יומיים בשבוע במשך השנה וחצי האחרונה ועד היום.  בתקופה זאת הספיק להשיל 13 ק"ג, לפתח שרירים ולהגיע לאיזון כימי בדם.  בנוסף נראה כי ההתמדה הביאה עמה יתרונות נוספים כגון למידה על תזונה בריאה יותר ואף הפסקת עישון כמעט מוחלטת.

מאמן כושר אישי, היות ואינו תלוי במכשיר כושר זה או אחר, יכול להעביר אימון כושר מקצועי וחזק בכל מקום ועם האביזרים הפשוטים ביותר או ללא כל אביזר.  בהתאמה למנהלים ועובדים עסוקים אחרים, מאמן כושר יכול אף להגיע עד למשרדו של העובד ולקיים את האימון שם.  לעתים קיים חדר כושר מאובזר בבניין המשרדים ובו ניתן לבצע את האימון.

אימון כושר אישי בדרך כלל יכלול תרגילי כוח, גמישות ופעילות אירובית.  במקרים בהם האימון נעשה בתוך חדר סגור (כמו משרד), ואין בנמצא מכשיר אירובי כמו הליכון, אופניים או מכשיר אליפטיקל, המאמן ישתמש בתרגילי מדרגה, או באם יש לו את הידע – אף באימון קיקבוקסינג על מנת להעלות את קצב הלב.

נראה כי הפתרון היעיל ביותר למנהלים ובעצם לכל אדם אשר עיסוקו פוגם ביכולתו לשלב שגרת אימונים בריאה – הוא פעילות גופנית במסגרת של אימון כושר אישי.  הליווי של מאמן כושר אישי מצליח לדחוק לצד את כל התירוצים ולהעלות בסדר העדיפויות את נושא הבריאות והכושר.  אימון כושר אישי מבטיח אימון גופני נכון, מאוזן ומותאם אישית לגופו ומטרותיו של המתאמן וזאת תוך כדי התאמת לוחות הזמנים לשגרת חייו ועבודתו של האדם העסוק כך שלא יאלץ לוותר על הפעילות החשובה כל כך לשמירה על הבריאות.

אולי יעניין אותך גם:

רפואה קוסמטית מול קוסמטיקאית – ההבדל בשירותים ובעלויות הטיפולים
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *