מכונות קפה למשרד

מכונות קפה הפכו בשנים האחרונות למעין פריט חובה במשרדים ובבתי עסק שונים. צריכת הקפה הגדולה של הישראלים הובילה להצלחה גדולה של ענף מכונות הקפה ובעקבות זאת לתחרות גדולה בין היצרנים שהתבטאה בירידת מחירים, כך שכל בית עסק קטן יכול להרשות לעצמו מכונת קפה.

מכונות הקפה יוצרות רושם חיובי כלפי בית העסק גם מצד העובדים הנהנים מעבודת סביבה נעימה וגם מצד מקבלי השירות הנכנסים למקום. במאמר זה בחסות icoffee – מכונת קפה למשרד נציג מספר טיפים שיסייעו לכם בבחירת מכונת קפה מתאימה מבין ההיצע הרחב בשוק.

איזה קפה אוהבים במשרד?

לפני שאנו בוחרים מכונה עלינו להסתכל סביב סביבת העבודה ולהעריך את כמות צריכת הקפה היומית של העובדים. במידה ומדובר במשרד קטן אפשר להסתפק במכונה קטנה שבהחלט יכולה לעמוד במספר כוסות קפה ביום. לעומת זאת, במידה ומדובר במשרד גדול הכולל עובדים רבים שעשויים להשתמש במכונה רצוי לקנות מכונה גדולה אשר תספק לנו תפוקה גדולה ותעמוד בעומס השימוש בה.

מכונת הקפה עשויה לתרום גם למראה החיצוני של המשרד. במשרדים שחשוב להם המראה האסתטי של סביבת העבודה יש לרכוש מכונה בעלת עיצוב וצבע המתמזגים בצורה יפה עם עיצוב המשרד. רצוי גם שהמכונה תמוקם באזור נגיש ונוח למשתמשים בה.

סוג מכונה הקפה

ישנן שלושה סוגי מכונות קפה נפוצות – מכונות קפה אוטומטיות, חצי אוטומטיות ומכונות קפה ידניות. שני הסוגים הראשונים הם הסוג אותו נראה לרוב במשרדים מכיוון שבמכונות אלה ניתן להכין את הקפה בקלות ובמהירות. מכונת קפה ידנית פחות שימושית במקרה הזה כיוון שמכונות מסוג זה דורשות מיומנות מסוימת ובמקומות העבודה לרוב אין זמן מיותר להתעסקות בקפה.

בנוסף, ישנן סוגי מכונות בעלות בסיס שונה כשחלקן מתבססות על קפה מיובש מוקפא, חלקן על פולי קפה וחלב שעלותן גבוהה יותר אך הן מספקות איכות טובה יותר של קפה וחלקן מתבססות על קפסולות קפה, בהן עלות הקפסולות עצמן יקרות לעומת מנת קפה טחון רגיל. בעל המשרד צריך לבצע את השיקולים ולבחון את המכונה המתאימה בהתאם לאיכות ולעלות הכספית.

איכות המכונה

כשאנו בוחרים במכונת קפה עלינו לבדוק מספר דברים אשר יצביעו על איכותה של המכונה. ראשית, עלינו לבדוק את רמת נוחות השימוש בה, ככל שהמכונה קלה לתפעול היא יעילה יותר למשרד. עלינו לבדוק גם את העמידות שלה, מכונות אשר מגיעות עם אחריות ארוכת טווח הן לרוב מכונות שמחזיקות לטווח ארוך יותר. חשוב גם לבדוק את תפוקת המכונה ולוודא שהיא מסוגלת להכין כמויות מספיק גדולות של כוסות קפה.

שירות

יש לבדוק את תנאי השירות של החברה המספקת את המוכנה. אם זה אחריות, עלויות תיקונים והחלפות, משך זמן הטיפול ועוד. חברה רצינית תספק ללקוחותיה שירות מהיר ויעיל ותפעיל מוקד שירות לקוחות זמין ואדיב.

מידע נוסף ==> מכונת קפה
כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *